Latvijā bagātākie cilvēki 2018. gadā Top 10

richest people in lativia

Bet tikai kurš ir bagātākais cilvēks Latvijā? Bagātākie cilvēki Latvijā: kā viņi kļuva par latviešu miljardieriem un miljonāriem. Šeit ir 10 vislabākie cilvēki Latvijā un to neto vērtība, neaizmirstot to bagātības avotu.
Latvija ir PTO un Eiropas Savienības dalībvalsts. Tautas valūta ir eiro. 2014. gada 1. janvārī eiro kļuva par nacionālo valūtu, aizstājot latus. Daudzi miljonāri ir dzīvojuši Latvijā. Šeit ir īss pārskats par Pietiek.com publicētajiem 10 populārākajiem miljonāriem Latvijā 2013. gadā.

  1. Uldis Asars Net Worth (47 milj. Latu)

Uldis Asars neto vērts ienākumu ienākuma investīciju aktīvi 2018. gadā. Šis Latvijas uzņēmējs ir AKZ (Aizkraukles Kokzagetava) īpašniece, kas gūst peļņu, investējot ārvalstu tirgos. Viņam pieder 60 procenti no C22, uzņēmums, kas atrodas nekustamā īpašuma pārvaldē.

  1. Justs Nikolajs Karlsons Neto vērts – 52 miljoni latu

Justs Nikolajs Karlsons Neto vērts ienākumu ienākuma investīciju aktīvi 2018. gadā. Latvija patiešām ir miljonāru zeme. Mēs, šajā sarakstā, paskatījāmies uz bagātākajiem vīriešiem, kas pieder un dzīvo Latvijā. Sarakstu sāka ar Olegas Filsu, kura lēsta par 165 miljoniem latu, un beidzas ar Karlsonu, kuram pieder 42 miljoni latu.

  1. Vadim Telista neto vērtība – 55 miljoni latu

Vadims Telista neto vērts ienākumu ienākuma investīciju aktīvs 2018. gadā. Vadims Telista pieder pusei farmācijas kompānijas Repharm. Daudzus gadus viņš ir viens no top 10 miljonāriešiem Latvijā.

  1. Joesph Apts neto vērtība (55 miljoni latu)

Joesph apstāda neto vērtspapīru peļņas ienākuma ieguldījumu aktīvus 2018. gadā. Joesph Apts pieder puse no Recipe Plus un Sentor Farm. Recipe Plus darbojas labi. Tās tirgus daļa ir lielāka par 30 procentiem. Viņam pieder arī Soneil Studio skaistumkopšanas salons, puse no AZ Group un Faraway nekustamā īpašuma.

  1. Valērijs Maligins Neto vērtība (60 miljoni LVL)

Valērijs Maligins Neto vērts ienākumu ienākuma investīciju aktīvi 2018. gadā. Valērijs Maligins ir viena no lielākajām farmācijas kompānijām Latvijā OlainFarm īpašnieks un vadītājs. Uzņēmums darbojas ļoti labi. OlainFarm nopirka 70,88% Silvanols akciju. Ar gandrīz 40 gadu pieredzi farmācijas nozarē, tas piesaista daudzu investoru uzmanību.

  1. Arkādija Sukharenko neto vērtība (61 milj. LVL)

Arkādijs Sukharenko Neto vērts ienākumu ienākuma investīciju aktīvs 2018. gadā. Arhitekts Sukharenko ir Rietumu Bankas līdzīpašnieks. Viņam pieder 17 procenti bankas akciju. Viņa banka gūst labumu no uzturēšanās atļaujas programmas.

  1. Arnis Riekstiņa neto vērtība (66 milj. Latu)

Arnis Riekstiņa neto vērtspapīru peļņas ienākuma ieguldījumu aktīvi 2018. gadā. Arnis Riekstiņš ir Wi-Fi risinājumu kompānijas Mikrotikls līdzīpašnieks. Viņam pieder 50 procenti no uzņēmuma. Kompānijas datortīklu produkti ir augstas kvalitātes. Mikrotik RouterOS un Mikrotik RouterBOARD ir tās populārie produkti.

  1. Leonīds Esterkinas neto vērtība (100 miljoni latu)

Leonīds Esterkina neto vērts ienākumu ienākuma investīciju aktīvi 2018. gadā. Leonīds Esterkins ir lielākais Rietumu bankas īpašnieks. Viņam pieder aptuveni 33 procenti uzņēmuma akciju. Lai nopelnītu peļņu, banka ir izmantojusi uzturēšanās atļaujas programmu. Tā cenšas paplašināties, piesaistot klientus no tādām valstīm kā Ķīna. Banka veic labu biznesu.

  1. Ernesta Bernis neto vērtība (172 miljoni latu)

Ernests Bernis neto vērtspapīru peļņas ienākuma ieguldījumu aktīvs 2018. gadā. Ernests Bernis ir otrais lielākais ABLV Bank īpašnieks. Viņš ir ieguldījis bankā, izmantojot savu Cassandra Holding Company. Viņam pieder 99,92 procenti Cassandra Holding Company akciju.

  1. Olegas Fils neto vērtība (175 miljoni latu)

Olegas Fils neto vērts ienākumu ienākuma investīciju aktīvi 2018. gadā. Oļegs Fils ir bagātākais cilvēks Latvijā. Viņš ir lielākais ABLV bankas akcionārs. Viņš ir ieguldījis bankā, izmantojot OF Holding. Bankas sekmīgai norisei ir bijusi svarīga loma Olegas Fīles labklājības radīšanā. Lēmums pievērsties nerezidentu biznesa apkalpošanai sniedz lieliskus rezultātus. Banka ir ieguldījusi lielu ieguldījumu, cenšoties nostiprināt savu pozīciju tirgū un uzlabot savu finansiālo stāvokli.

Daudzi no mums vēlētos kļūt par miljardieri (ieskaitot mani), un mēs varam skatīties tikai uz šīm 10 bagātīgākajām personām Austrālijā (un viņu bagātību) ar skaudību. Iepriekš minētie miljonāri ir ļoti ietekmīgi reģionā.

Advertisement